IMG 6253a


Rejsy statkiem po mazurskich jeziorach z ciekawym programem uzupełniającym to specjalność statku pasażerskiego "Dźwina".


Prócz klasycznych tras można wybrać te mniej uczęszczane, gdzie przyroda jest na "wyciągnięcie ręki", a nie wszyscy je znają. Statek na pokład może zabrać do 100 pasażerów. Dzięki niewielkiemu zanurzeniu, może pływać po miejscach niedostępnych dla innych.   

Dla grup wycieczkowych, w ramach programu pobytu najciekawsza wydaje się przejażdżka "Łabędzim Szlakiem" lub wspominając historię "Na szlaku parowca Barbara". W czasie rejsu przewodnik opowie o ciekawostkach i historii mazurskich jezior.

IMG 6260a


IMG 6265a


Dla grup szkolnych na statku realizowany jest autorski program "Bezpiecznie i czysto nad wodą"
. To pogadanki na temat czystości i ekologii jezior, bezpieczeństwie zachowania na wodzie i nad wodą. To lekcje z ciekawymi ludźmi (fachowcami w swoich dziedzinach) dla zielonych szkół.

Dla dorosłych organizowane są rejsy tematyczne np. "rejsy po mazurskich smakach" we współpracy z Mazurską Akademią Smaku.

IMG 6267a

IMG 6271a

IMG 6273a


Statek na jeziorach mazurskich pojawił się w 2006 roku, ale swój żywot rozpoczął jako barka desantowa USA w okresie II WŚ. Na Mazurach obecnie pływają jedynie dwie takie jednostki.

Na codzień statek stacjonuje w porcie Międzyszkolnej Bazy Sportów Wodnych w Giżycku. Można rozpocząć tu rejs. Istnieje także możliwość uzgodnienia innego portu startowego i końcowego.

IMG 6105aDowiedz się więcej - zamów rejs +48 500 209 895

 

Komentarze stworzone przez CComment' target='_blank'>CComment

Follow

facebook googleplusinstagram

Najczęściej czytane

Gizycko z lotu
Wegorzewo 100lat
Twierdza B5
Marcin Kędzierski
Swieto Twierdzy Boyen 2016
IMG 6253a
Siberian Expedition 2015
St Bruno 20
park wodny

Polecamy

Na naszej stronie używamy plików cookies. Polityka cookies

DMC Firewall is a Joomla Security extension!